Witamy w Publicznym Przedszkolu w Gołańczy

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą programową, przejrzenia fotografii oraz aktualności.

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Informacje o wynikach rekrutacji zostały zamieszczone w dostępnym miejscu w Przedszkolu Publiczny w Gołańczy

INFORMUJEMY WSZYSTKICH RODZICÓW, KTÓRYCH DZIECI ZOSTAŁY

ZAKWALIFIKOWANE O OBOWIĄZKU ZGŁOSZENIA DEKLARACJI  -

POTWIERDZENIA WOLI PRZYJĘCIA  W DNIACH 23-27.03.2020

NIE ZŁOŻENIE DEKLARACJI OZNACZA REZYGNACJĘ I WYKREŚLENIE DZIECKA Z

LISTY ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA ZGODNIE Z ZARZĄDZENIEM

Potwierdzenie woli przyjęcia - druk do pobrania w zakładce wnioski

Potwierdzenie woli przyjęcia można przesłać drogą mailową:

26 luty

Dzieci z naszego przedszkola wzięły po raz pierwszy udział w „Audycji muzycznej”, gdzie mogły zobaczyć oraz usłyszeć różne rodzaje gitar oraz prawdziwą perkusję.

Nasze dwie grupy, które biorą udział w Programie Super Wiewiórka miały dziś okazję spotkać się z Panią Sylwią Styszyńską  dietetykiem z Naturhaus z Wągrowca. Pani dietetyk wytłumaczyła dzieciom na czym polega zdrowe odżywianie oraz co należy jeść a czego unikać. Dzieci stworzyły wspólnie piramidę żywieniową oraz odpowiadały na zagadki przygotowane przez panią dietetyk.

Program Super Wiewiórka

Grupa Wiewiórek i Jeżyków wzięła 25 lutego udział w spotkaniu z przedstawicielem PSSE z Wągrowca  z Panią  Iną Lapacz. Dzieci dowiedziały się co to są drobnoustroje i mikroby oraz jak należy dbać o czystość a zwłaszcza jak należy  myć ręce.

Dzień pełen niespodzianek

20luty był to dzień pełen niespodzianek. Od rana na dzieci czekali aktorzy z przedstawieniem "Kalosze szczęścia". Później nasze wspaniałe panie kucharki przygotowały dla naszych milusińskich słodka niespodziankę w postaci paczków z okazji Tłustego czwartku. Na koniec do grupy Wiewiórek i Jeżyków w ramach Projektu Super Wiewiórka  przyszedł pan lekarz stomatolog Arun Goel . Dzieci miały okazję zobaczyc jak prawidłowo powinno się dbać o zęby i na zakonczenie kazde dziecko otrzymało mała niespodzianke w postaci szczoteczki do zębów. Pan stomatolog oczywiście powiedział, że w takim dniu jak Tłusty Czwartek można zjadać paczki lecz trzeba pamiętac by potem umyć zęby.